Onu Baştan Çıkar! – Tuğçe Işınsu

Yazıyı Paylaşın

Yazar:

 

Tuğçe Işınsu’dan ilginç bir kitap.

Erkekleri baştan çıkarma üzerine.

2S kuralı ile…

Bende merak ettim doğrusu.

Bizi hangi yöntemlerle ele geçirme planları olduğuna dair.

 

 

Tuğçe Işınsu, kitabında erkeklerin zaaflarını; tecrübelerini aktarmış. 2 S kuralında bayağı durmuş.

2 S Kuralı Nedir ? Saf ve seksi olmaktan geçiyormuş. Saf ve seksi aptal sarışını oynayanların kazanma ihtimali yüksek gibi alttan hissettiriyor kitabında.

Kitaptaki şu kısım çok ilginç ve hoşuma gitti:

“Aşık olan teslim olur. Acının içinde zevk, zevkin içinde acı yer almaya başlar. Aşık olunan kişiden gelen kötülükler bile sevilir, çünkü o ya sizin eksik olan yanlarınıza sahiptir ya da sizinle aynı düşünülerek sizi ele geçirmiştir.”

En hoşuma gidense: “Masumiyet, çağın kaybedilmiş ve aranan değeridir.”

Kitapta bir bölümde de “Bazıları aşka aşıktır, size değil” demiş ki; sanki beni anlatmış. Bence bu kitap toplanmalı ve imha edilmelidir. Zaten aklı başında olan bir kadın kolay kolay teslim olup basit duruma düşmez; akılsız olan da kitap okumaz ondan belki de imha edilmesine gerek yoktur :)

Kitapta ayrıca, en ünlü baştan çıkarılanlar, baştan çıkaran yemekler ve ritüeller, tılsımlar ve de burçlara göre erkekleri nasıl baştan çıkarılabileceklerini belirtmiş. Ben balık burcu olduğum için kendiminkini özellikle inceledim ki; Balık teslim olması en kolayıymış. Ticari yaşamda, iş yaşamında kandırılmaya müsaitmişiz.

Balık burcu ile yazılanlar hoşuma gitmedi.

Okumalı mı?

Erkekler okuyun bence.

Canavar yetiştiren bir kitap bu.

Okuyun ve önleminizi alın.

 

Yorum Yazın